Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Centrum Naturhouse w Świdnicy

Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 10:59
Aktualizacja: 11:02
Autor: red
Świdnica: Centrum Naturhouse w Świdnicy
Fot. użyczone
O tym, jak duże znaczenie dla naszego zdrowia i kondycji organizmu ma właściwa dieta oraz utrzymywanie prawidłowej wagi przekonuje Barbara Olszewska – dietetyk z nowo otwartego Centrum Dietetycznego Naturhouse w Świdnicy.

Centrum Dietetyczne Naturhouse specjalizuje się w doradztwie żywieniowym i komponowaniu planów dietetycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb organizmu. Punkt należy do międzynarodowej sieci Naturhouse, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej.

Wizyta w Centrum Naturhouse rozpoczyna się od dokładnego wywiadu przeprowadzonego przez dietetyka oraz pomiarów masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Na podstawie wyników badań oraz zebranych informacji na temat stanu naszego zdrowia i stylu życia, dietetyk komponuje kurację oraz suplementację dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, podczas cotygodniowych wizyt, otrzymujemy wskazówki oraz porady eksperta, dzięki którym łatwiej jest osiągnąć zamierzony efekt kuracji.

O to, kto może odwiedzić Centrum Dietetyczne zapytaliśmy mgr inż. Barbarę Olszewską, dietetyczkę z Centrum w Świdnicy.

Barbara Olszewska: Problem nadwagi, otyłości i nieprawidłowych nawyków żywieniowych dotyczy coraz większej grupy Polaków. Jednak to nie jedyne powody, dla których warto umówić się na konsultację dietetyczną. Z pomocy specjalisty mogą również skorzystać osoby mające problem z przybraniem na wadze, kobiety w okresie menopauzy czy mężczyźni z tzw. brzuszkiem.

Czy pojawienie pierwszego Centrum wzbudziło zainteresowanie wśród mieszkańców Świdnicy?

Barbara Olszewska: Pojawienie się nowego Punktu na rynku świdnickim zdecydowanie przykuło uwagę mieszkańców. Reakcja ze strony świdniczan jest bardzo pozytywna. Już teraz w związku z brakiem miejsc klienci zapisywani są dwa tygodnie naprzód. Najbardziej cieszy nas to, że ludzie mają coraz większą świadomość zdrowego żywienia i tego, jak duży wpływ ma to na ich zdrowie i samopoczucie.

Z bezpłatnej porady dietetycznej oraz stałych konsultacji można skorzystać od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w piątki od 8.00 do 16.00. Centrum Naturhouse mieści się przy ul. Rynek 13 w Świdnicy. Więcej informacji na stronie: www.naturhouse-polska.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group