Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Charytatywne "Lato z Komarami"

Wtorek, 2 sierpnia 2016, 13:16
Autor: red
Żarów: Charytatywne "Lato z Komarami"
Fot. UM Żarów
Dwa tysiące sześćset piętnaście złotych i siedemdziesiąt dziewięć groszy udało się zebrać na rzecz chorej Julii Malik podczas "Lata z komarami".

W sobotnie popołudnie w Parku Miejskim zebrali się wszyscy, którzy chcieli pomóc w leczeniu chorej Julii.

W akcję włączyli się żarowscy samorządowcy, którzy w parku miejskim postawili Wspólnotową Kawiarenkę. Można było skosztować waty cukrowej, którą serwował burmistrz Leszek Michalak. Z kolei ciastami, przygotowanymi przez Sylwię Pawlik, sekretarz Urzędu Miejskiego w Żarowie, Anitę Denes-Ziemkiewicz, kierownik OPS Żarów, Iwonę Nieradkę radną Rady Miejskiej, zajadali się przybyli do parku żarowianie. Najlepsze tego dnia frytki i popcorn smażyli Jolanta Brońska, Waldemar Rzeszowski i Roman Konieczny, przewodniczący Rady Miejskiej.
- Przy okazji wakacyjnej imprezy wsparliśmy siedmioletnią Julię Malik, mieszkankę Żarowa, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki został przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który nam przyświecał - mówił burmistrz Leszek Michalak.

Na najmłodszych czekały liczne gry i zabawy przygotowane przez działaczy TKKF "Chemik" Żarów, a imprezę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group