Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1219
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Charytatywny kulig

Piątek, 22 stycznia 2021, 13:29
Autor: red
Kalno: Charytatywny kulig
Fot. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów”
Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów” zaprosiło mieszkańców Kalna i okolic do wspólnej zimowej zabawy.

Tak pięknej zimowej scenerii nikt dawno nie widział, stąd pomysł na organizację wspólnej integracji na świeżym powietrzu. Z zimowego szaleństwa cieszyli się nie tylko najmłodsi mieszkańcy, również dorośli chętnie dołączyli do zimowej rekreacji.

– Pierwszy kulig dla najmłodszych dzieci zorganizowała Agencja Geospace. Dorośli i młodzież doczepiali później swoje sanki do dużego, nowoczesnego traktora naszego zaprzyjaźnionego rolnika, a ich szaleństwa i piski było słychać w sąsiednich wioskach. Ilość dzieci, młodzieży i dorosłych przerosła nasze oczekiwania. Tradycyjnie kulig dla młodzieży zakończył się wspólnym ogniskiem. To była piękna zimowa niedziela, zostało po niej wiele zdjęć, filmików, wspomnień i przeżyć. Cieszymy się, że udało nam się wykorzystać ten czas, bo kto wie kiedy znowu będzie taki piękny śnieg – mówi Ewa Wołek mieszkanka Kalna.

Zimowa zabawa w Kalnie miała także wymiar charytatywny. Mieszkańcy, którzy wybrali się na kulig, w ramach podziękowania dla organizatorów akcji, mogli wpłacić swój datek dla małego Tadzia, który ma chore serduszko na konto siepomaga.pl/tadzio-kruczek

– Każda wpłata była na wagę serca i za każdą wpłatę dziękujemy – dodaje Ewa Wołek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group