Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co nasz czeka na boiskach niższych ligi piłkarskich?

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 9 września 2011, 12:39
Aktualizacja: 12:40
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W nadchodzący weekend w walce o ligowe punkty zaprezentują się zawodnicy występujący w klasach A i B. Poniżej szczegółowy terminarz spotkań.

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.B

5. kolejka klasy A (11.09)
Zjednoczeni II Żarów – Skalnik Czarny Bór 11.00
Wenus Nowice – Górnik II Wałbrzych 11.00
LKS Bystrzyca Dolna – Gwarek Wałbrzych 11.00
Rawa Boleścin – Granit Roztoka 11.00
Włókniarz Głuszyca – Cukrownik/Polonia Pszenno 16.00
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów 11.00
Zagłębie Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 11.00
Koliber Uciechów – Karolina Jaworzyna Śląska 11.00

5. kolejka świdnickiej grupy 1 klasy B (10-11.09)
Wodospad Zastruże – Nysa Kłaczyna 11 września, 17:00
Błękitni Komorów – Tęcza Bolesławice 10 września, 16:00
Herbapol Stanowice – Płomień Dobromierz 11 września, 11:00
Wierzbianka Wierzbna – Zryw Łażany 11 września, 12:00
Granit Rogoźnica – Błyskawica Kalno 11 września, 11:00
LKS Wiśniowa – LKS Piotrowice Świdnickie 11 września, 11:00
Zieloni Mrowiny – Orzeł Witoszów 11 września, 11:00
Pauzuje Grom Panków

5. kolejka świdnickiej grupy 2 klasy B (11.09)
LKS Gilów – Dąb Mościsko 14:00 (w Mościsku; LKS gospodarzem)
Spółdzielca Marcinowice – LKS Dobrocin 15:00
Orzeł Piława Dolna – Zgoda Grodziszcze 12:00
Boxmet Piskorzów – Zryw Gola Świdnicka 14:00
Ślężanka Tąpadła – Piast Jaźwina 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik – Orzeł Przerzeczyn Zdrój 14:00
Sparta Ostroszowice – Sparta Oleszna 11:00
Pauzuje Płomień Makowice

3. kolejka wałbrzyskiej klasy B (11.09)
Grodno Zagórze Śląskie – Joker Jaczków 14:00
Husaria Grzędy – KS Walim 14:00
Iskra Witków Śląski – Gryf Burkatów 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Berit Głuszyca 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój – Zieloni Mokrzeszów 14:00
Płomyk Borówno – Victoria II Świebodzice 11:00
Pauzuje Podgórze Wałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 10-09-2011 11:19
karolina nie gra o 16?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group