Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 874
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czas na modę – pokaz mody wiosennej w Galerii Victoria !!!!

Piątek, 9 marca 2012, 12:04
Aktualizacja: 12:07
Autor: PAW
Wałbrzych: Czas na modę – pokaz mody wiosennej w Galerii Victoria !!!!
Fot. organizatorzy
Z okazji Dnia Kobiet, w dniach 8–11 marca 2012 roku, Galeria Victoria przygotowała dla swoich klientów niepowtarzalne atrakcje. Panie, które odwiedzą centrum handlowe 8 marca, zostaną obdarowane kwiatami. Natomiast w sobotę i niedzielę, 10 i 11 marca, odbędą się pokazy mody, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze wiosenno–letnie kolekcje najemców Galerii Victoria.

Klientki będą miały również okazję wziąć udział w konkursie „Wiosenne Metamorfozy” – zwyciężczyni z pomocą profesjonalistów całkowicie zmieni swój dotychczasowy wizerunek.

Podczas pokazów, które odbędą się w godz. 12.00, 14.00, 16.00 , zaprezentowane zostaną ubrania i akcesoria, charakterystyczne dla trendów sezonu wiosenno-letniego 2012 w tradycyjny sposób przy udziale modelek, modeli, konferansjera oraz stylistki, której komentarz będzie stanowił oprawę dla prezentacji.

W programie pokazów:
• Porady stylizacyjne w oparciu o najnowsze kolekcje
• Pokazy właściwego dla sylwetki doboru ubioru
• Porady z zakresu wizażu i stylizacji fryzur
• Konsultacje z położną nt. problemów z menopauzą
• Badanie ciśnienia krwi oraz wzroku.
• Konsultacje z osobistym trenerem oraz wyliczanie współczynnika BMI

Dodatkową atrakcją podczas pokazów będą konkursy z nagrodami w postaci bonów wartościowych na zakupy w Galerii Victoria. W konkursie wziąć udział będą mogły klientki, które tego dnia do godziny 18.00 dokonają zakupów za kwotę wyższą niż 50 zł.

W sobotę również rozpocznie się konkurs „Wiosenne Metamorfozy”. Jury wybierze panią, która będzie miała szansę całkowicie zmienić swój dotychczasowy wizerunek pod okiem specjalistów. Finalistka zostanie poddana zabiegom upiększającym w studiu fryzur oraz wizażu. Następnie uda się na zakupy na łączną kwotę 2 000 zł, a towarzyszyć jej będzie stylistka, która doradzi, jak dobrać odpowiedni strój, aby jak najbardziej uwydatnić swoje atuty. Finał konkursu odbędzie się o godzinie 15.00 w niedzielę, a o godzinie 18.00 na scenie podziwiać będzie można rezultaty wiosennej metamorfozy.

Punkt zgłoszeniowy przy scenie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group