Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Czas na programistów

Sobota, 25 marca 2017, 11:32
Aktualizacja: 16:34
Autor: red
Świdnica: Czas na programistów
Fot. Zdjęcia: www.facebook.com/RSTkariera
W auli Zespołu Szkół Budowlano–Elektrycznych w Świdnicy, uroczyście podpisano umowę patronacką, na mocy której w przyszłym roku szkolnym utworzona zostanie klasa kształcąca programistów. Opiekę nad uczniami objęła świdnicka forma RST.

- Dzisiaj mówię do Was jako przedstawiciel firmy RST, ale jeszcze nie tak dawno temu stałem przed drzwiami tej szkoły i szukałem na liści swojego nazwiska, zastanawiając się czy zostałem przyjęty do I klasy szkoły średniej - wspominał prezes RST Krzysztof Habowski. - Dzisiaj wychodząc naprzeciw potrzebom rynku chcemy pomóc w kształceniu wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie programowania - mówił do zgromadzonych uczniów Krzysztof Habowski.

W spotkaniu brał udział Wicestarosta Zygmunt Worsa.
- Mam nadzieję, że zawód programisty, którego będziecie się już wkrótce uczyć da Wam mnóstwo satysfakcji i zabawy. Dzisiejsze podpisanie umowy patronackiej jest częścią programu "Miasto i powiat. Zostańcie z nami", który pokazuje, że aby uczyć się, pracować, mieszkać i rozwijać swoje pasje nie trzeba wyjeżdżać z naszego miasta i powiatu - dodał Wicestarosta Zygmunt Worsa.

W uroczystości wzięli także udział Zastępca Prezydent Świdnicy Szymon Chojnowski, dyrektor ZSB-E Krystyna Kowalonek oraz przedstawiciele firmy SONEL, która umowę patronacką na kształcenie elektroników podpisała już wcześniej.

Zdjęcia: www.facebook.com/RSTkariera

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group