Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: „Człowiek z Energią”

Sobota, 5 grudnia 2015, 6:50
Autor: opr.red.
Strzegom: „Człowiek z Energią”
Fot. www.strzegom.pl
Bogusław Solima, z PPUiH Piramida w Kostrzy wśród nominowanych do Rakiet Biznesu – ogólnopolskiego plebiscytu organizowanego przez TAURON Sprzedaż pod patronatem magazynów „Forbes” i „Newsweek”.

Uroczysta gala kończąca czwartą edycję plebiscytu TAURON Rakiety Biznesu odbyła się 20 listopada 2015 r. na zamku Topacz pod Wrocławiem.

Galę poprowadziła para znanych prezenterów - Magda Mołek i Marcin Prokop, którzy rozpoczęli uroczystość wraz z gospodarzem - prezesem zarządu TAURON Sprzedaż Ireneuszem Perkowskim. Podczas gali przedstawiono nominowanych i laureatów w 4 kategoriach: „Biznes w Służbie Społecznej”, „Eko Trendy”, „Człowiek z Energią” i „Partnerstwo w Biznesie”.

W kategorii „Człowiek z Energią” nominowano Bogusława Solimę, z PPUiH Piramida w Kostrzy, Rafała Liska, Art. Heat sp. z o.o. i Dariusza Miłka, CCC, który został laureatem w tej kategorii.
– To wielki zaszczyt i ogromna satysfakcja stać na Gali Rakiet Biznesu wśród takich przedsiębiorców, którzy prowadzą najbardziej rozpoznawalne firmy nie tylko w kraju, ale i świecie – komentuje Bogusław Solima, prezes PPUiH Piramida.

TAURON Rakiety Biznesu to ogólnopolski plebiscyt organizowany dla Klientów biznesowych jako wyraz uznania dla ich współpracy z grupą TAURON i docenienie ich zaangażowania, nie tylko w tematy związane z zakupem energii, ale także działalności dla społeczności lokalnych, w których działają, czy też dla środowiska naturalnego. Laureaci Rakiet Biznesu są wybierani na podstawie głosowania przeprowadzonego przez Kapitułę konkursową, która dokonuje wyboru spośród nominowanych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group