Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1161
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dawid był bezkonkurencyjny

Czwartek, 22 lutego 2024, 10:52
Aktualizacja: 10:54
Autor: red
Żarów: Dawid był bezkonkurencyjny
Fot. UM Żarów
Choć jest bardzo młody, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Dawid Kamiński mieszkaniec gminy Żarów miniony sezon sportowy może zaliczyć do bardzo udanych.

W grudniu 2023 roku otrzymał powołanie do kadry Dolnego Śląska oraz powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych kończąc rok 2023 na 3 miejscu w rankingu Dolnośląskiego Związku Judo juniorów młodszych.

Powołanie do kadry Dolnego Śląska jest dla Dawida bardzo motywujące, toteż nowy sezon zaczął się dla niego bardzo aktywnie.

- Dwa tygodnie ferii zimowych Dawid spędził na mocnych treningach zgrupowania kadry Dolnego Śląska w ośrodku w Cetniewie. Uczestniczył w zawodach w niemieckim mieście Freital pod Dreznem, zdobywając pierwsze miejsce i pokonując zawodników z Niemiec i Czech. Na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Łagiewnikach, gdzie wystartowało około 400 zawodników z 20 klubów naszego województwa, Dawid ponownie był bezkonkurencyjny, pokonując swoich przeciwników i zajmując ponownie pierwsze miejsce. Obecnie mocno pracuje na treningach nad formą i techniką, przygotowując się do turniejów, które odbędą się już za kilka miesięcy. Powołanie do kadry mocno motywuje Dawida do ciężkiej pracy – opowiada mama Dawida Katarzyna Kamińska.

Dawid Kamiński to sportowiec, który dostarcza nam mnóstwo emocji i wrażeń. Jego sukcesy napawają nas wielką dumą. Udział w zawodach sportowych, zarówno tych lokalnych, jak i krajowych i międzynarodowych, przeważnie zawsze kończy się zdobyciem najwyższego miejsca na podium. Swój sukces Dawid zawdzięcza głównie swojej ciężkiej pracy, którą wykonuje na co dzień, nie tylko na treningach, ale także ćwicząc w każdej wolnej chwili w domowym zaciszu. Kibicujemy mu z całego serca i życzymy kolejnych sukcesów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group