Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1404
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Dlaczego jeszcze nie jesteśmy bogaci?!

Środa, 21 września 2022, 19:50
Aktualizacja: 19:51
Autor: Dla Pieniędzy
W Polsce znajdują się gigantyczne złoża, z których nie korzystamy. Pod naszymi stopami znajdują się prawie wszystkie pierwiastki z tablicy okresowej i to w dużych ilościach.

Dlaczego nie eksploatujemy tych złóż w należyty sposób? Dlaczego nie jesteśmy dzięki nim bogaci?

Czy działania te blokowane są przez obcy lobbing, któremu zależy żeby Polska kupowała surowce zza granicy zamiast samemu je eksportowała?

Czy może chodzi o niegospodarność naszych przywódców? Jak wielki majątek skrywa nasza ziemia i co najważniejsze - co tak naprawdę możemy z tym zrobić?

Na ten temat porozmawiam z inż. Krzysztofem Tytko, który od ponad 50 lat zajmuje się wydobyciem, a także działa na rzecz inicjatywy o nazwie Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.

10 października to szalenie ważna w życiu każdego Polaka data. Po cichu dokonuje się przejęcie naszych największych bogactw narodowych czyli zasobów naturalnych, które skrywa nasza ziemia.
Jak dokładnie się to odbędzie, a także co możemy w tej sprawie zrobić, wyjaśniamy w odcinku z inżynierem Krzysztofem Tytko - wieloletnim działaczem na rzecz ochrony polskich zasobów naturalnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group