Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Do poniedziałku można zapisać się na Zjazd Świdniczan

Piątek, 26 lipca 2013, 12:39
Aktualizacja: Sobota, 27 lipca 2013, 14:20
Autor: red.
Świdnica: Do poniedziałku można zapisać się na Zjazd Świdniczan
Fot. archiwum
Do północy w poniedziałek (29 lipca) będą przyjmowane zgłoszenia do udziału w I Integracyjnym Zjeździe Świdniczan, który zaplanowano w dn. 1–4 sierpnia w Świdnicy. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta ze względów organizacyjnych – czas potrzebny na zarejestrowanie wszystkich uczestników oraz przygotowanie imiennych identyfikatorów, biletów wstępu na dodatkowe atrakcje. Osoby, które wcześniej ustalały z biurem Zjazdu przeprowadzenie rejestracji – po przyjeździe do Świdnicy – będą mogły zgodnie z planem to uczynić.

Na chwilę obecną w bazie zjazdu zarejestrowanych jest blisko 850 osób i wciąż napływają kolejne zgłoszenia.

Od środy 31 lipca do niedzieli 4 sierpnia w siedzibie Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Franciszkańskiej będzie działała Recepcja Zjazdu, gdzie uczestnicy będą odbierać imienne identyfikatory. Tam też od środy z Rynku przeniesie się Biuro Zjazdu – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy i dodaje. – Ze względów organizacyjnych, a także biorąc pod uwagę komfort i bezpieczeństwo uczestników Zjazdu musimy zakończyć proces rejestracji. Jednak
w programie Zjazdu zaplanowaliśmy sporo atrakcji, z których będą mogli skorzystać także ci świdniczanie, którzy nie zdążyli się zarejestrować.

Wszystkie osoby, którym nie uda się zarejestrować na Zjazd, już dziś zapraszamy na przedsięwzięcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych (nie będą wymagane identyfikatory uczestnika zjazdu).

***

O I Integracyjnym Zjeździe Wszystkich Świdniczan
I Integracyjny Zjazd Wszystkich Świdniczan (1-4 sierpnia 2013) to wielkie spotkanie wszystkich, obecnych i byłych mieszkańców Świdnicy. Zapraszamy tutaj także przedwojennych świdniczan narodowości niemieckiej, uchodźców greckich, którzy znaleźli tu azyl w l. 50. i 60. XX w., Żydów, którzy wyjechali w latach 50. i którzy zostali zmuszeni do emigracji po r. 1968, Polaków, którzy opuścili miasto w latach 70. i 80., Rosjan, którzy urodzili się tu w rodzinach pracujących dla wojsk Armii Radzieckiej, tych, którzy w poszukiwaniu pracy wyemigrowali w XXI w. Słowem wszystkich, którzy byli bądź są związani ze Świdnicą!

Więcej informacji o zjeździe: www.zjazdswidniczan.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group