Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 669
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Drzonków: Dobry występ Stragony w Drzonkowie

Piątek, 10 czerwca 2011, 8:44
Aktualizacja: 8:45
Autor: MDvR
Drzonków: Dobry występ Stragony w Drzonkowie
Fot. użyczone
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu, WKKW i skokach przez przeszkody rozegrane zostały w Drzonkowie. Na starcie imprezy zameldowała się bardzo liczna ekipa zawodników i koni z LKS–u Stragona Strzegom.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzieży, w zawodach kombinowanych Stragonę reprezentował Michał Konarski na kucu Blacky Princess, zajmując piąte miejsce. W konkursie CNC L wystartowało dwóch zawodników. Piotr Bujak na koniu Polonia był dziesiąty, a Ewelina Kamińska na Gooffed-S nie ukończyła
konkursu, została wyeliminowana po błędach na crossie.

Cztery zawodniczki klubu wzięły udział w konkursie CNC *. Najlepsza była Karolina Podwieska na Dzieżbie, która start zakończyła na ósmym miejscu. Tuż za nią uplasowała się Małgosia Borysiuk na Kansasie. Niestety nie udało się ukończyć zawodów Ani Kowalczyk na Hiszpanie i Karolinie Augustyn na Camparim.

W Drzonkowie rozegrany został również jeden z najtrudniejszych sprawdzianów dla juniorów młodszych, turniej w trzech dyscyplinach będący jednocześnie Eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy startujący w barwach Stragony zajęli wysokie pozycje. W kategorii kucy na trzecim miejscu zawody ukończyła Klaudia Kołodziej na kucu Kim. W kategorii dużych koni wystartowało aż sześć amazonek ze strzegomskiego klubu. Najlepszy wynik uzyskała Klaudia Kołodziej na Okoniu zajmując czwarte miejsce. Piąte i szóste miejsce zajęły kolejno Patrycja Tabisz na Karunie i Nela Tomaszewicz na Elipsonie. Tola Armańska na Sonecie była dziewiąta a Kasia Kurek na Dzierlatce ukończyła konkurs na miejscu dziesiątym. Konkursu nie udało się ukończyć Oli Zawadzie na Hadze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group