Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dodatkowe patrole na ulicach Żarowa

Piątek, 18 lipca 2014, 14:15
Aktualizacja: 15:55
Autor: red.
Żarów: Dodatkowe patrole na ulicach Żarowa
Fot. UM Żarów
Od 1 lipca na terenie żarowskiego osiedla swoją służbę rozpoczęły dodatkowe patrole policyjne, które pilnować będą porządku we wszystkie wakacyjne weekendy.To wspólny pomysł Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach i mieszkańców Żarowa.

Podobny, był realizowany również w ubiegłym roku. - Dodatkowymi kontrolami zostaną objęte miejsce wytypowane przez pracowników naszej spółdzielni, ale również policjantów z żarowskiego komisariatu i samych mieszkańców. Wierzę, że właśnie taki sposób wsparcia policji w Żarowie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa publicznego - zaznacza Sylwia Wawrzyńczyk ze Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach.

Podczas sesji Rady Miejskiej w czwartek, 26 czerwca żarowscy radni jednogłośnie poparli pomysł wprowadzenia dodatkowych kontroli policyjnych na terenie osiedla. Wyrazili również zgodę na wsparcie finansowe tego projektu dla policji w Żarowie. Środki finansowe na rzecz policji przekazała Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach. - Dodatkowe patrole policyjne pojawią się w okresie najbardziej oczekiwanym przez naszych mieszkańców. Taka decyzja zapadła podczas Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej. Wspólnie zdecydowaliśmy, że ubiegłoroczna akcja przyniosła konkretne efekty. A myślę, że skorzystają na tym nie tylko mieszkańcy Osiedla Piastowskiego, ale wszyscy Żarowianie - mówił podczas sesji Rady Miejskiej burmistrz Leszek Michalak.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group