Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 659
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dom Wycieczkowy gotowy na kibiców Euro 2012

Piątek, 7 października 2011, 15:01
Aktualizacja: 0:33
Autor: ŚOSiR
Świdnica: Dom Wycieczkowy gotowy na kibiców Euro 2012
Fot. archiwum materiały promocyjne
W czerwcu i lipcu 2012 roku Polskę odwiedzi ponad milion gości, w tym duża część kibiców, która jak wskazują badania i doświadczenia z poprzednich edycji Mistrzostw Europy pozostanie w Polsce dłużej niż jeden dzień. Dzięki łącznikowi A4, droga ze Świdnicy do A4 znacznie się skróci, a dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dużo sprawniejsze jest także połączenie ze stadionem na Maślicach, Świdnica może stać się zatem dobrym i tańszym w porównaniu z Wrocławiem miejscem pobytowym dla kibiców.

- Myślimy cały czas jakie atrakcje i wydarzenia przygotować na OSIR w związku z Euro 2012. W tej chwili zbieramy wszystkie informacje na temat zorganizowania u nas Strefy Kibica, w której w atmosferze co najmniej kilkusetosobowego dopingu będzie można śledzić mecze Euro. Mają być to atrakcje zarówno dla mieszkańców, którzy w czasie turnieju będą śledzić mecze w mieście, jak i kibiców, którzy mamy nadzieję, że zatrzymają się u nas w Domu Wycieczkowym – mówi dyrektor Ośrodka Edmund Frączak.

W tym tygodniu Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę z firmą Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. , która jest operatorem systemu Polish Pas, narodowego produktu przygotowanego specjalnie na ten turniej, wzorem oferty Combie Ticket, którą oferowali organizatorzy Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii

Jest to pomysł na uniwersalny bilet, który ma pomóc turystom i kibicom w czasie Euro rezerwować miejsca noclegowe, umożliwić rezerwacje i opłacenie transportu lotniczego, kolejowego i transportu publicznego w miastach – tłumaczy Rafał Ząbczyk z marketingu OSiR.

Ośrodek przystępuje do Polish Pass jako partner z branży hotelowej oddając na czas Mistrzostw 50 miejsc noclegowych w Domu Wycieczkowym, znajdujące się obok pole campingowe, oraz całą bazę sportowo rekreacyjną przy ul. Śląskiej.

Okres Mistrzostw może być dużą szansą na promocje turystyczną Świdnicy i okolic. Kibic, który przyjedzie obejrzeć mecz, w czasie wolnym będzie mógł zobaczyć atrakcje turystyczne jakich w Świdnicy jest pod dostatkiem – dodaje Ząbczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group