Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 528
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Domki już czekają

Sobota, 12 grudnia 2015, 8:46
Autor: opr.red.
Świebodzice: Domki już czekają
Fot. www.swiebodzice.pl
To już naprawdę ostatnie odliczanie. W najbliższą niedzielę, 13 grudnia, rozpoczyna się ośmiodniowy, pełen atrakcji, Jarmark Bożonarodzeniowy w Świebodzicach. Zapraszamy na uroczyste otwarcie o godz. 13:30.

Drewniane, stylowe domki czekają na Państwa od zachodniej pierzei Rynku, a w swoim wnętrzu będą już wkrótce odkrywać mnóstwo świątecznych specjałów, m. in. regionalne wyroby spożywcze, pierogi, grzane wino, itp.; piękne dekoracje i prezenty pod choinkę, świąteczne anioły i wiele innych produktów.

Będą także do nabycia żywe choinki.

W niedzielę czeka mnóstwo atrakcji dla najmłodszych - będzie można np. wykonać sobie zabawne zdjęcie ze Św. Mikołajem, w programie artystycznym zaprezentują się dzieci ze szkół i przedszkoli, o godz. 15:00 potrawy dla mieszkańców będzie gotował Kuba Łukaszonek, finalista 4. edycji Masterchefa. Na koniec miasto ma dla nas jeszcze fantastyczny pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy teatralnej.

Jarmark będzie można odwiedzać do 20 grudnia.

- Myślę, że będzie to wspaniała okazja by poczuć świąteczny klimat, serdecznie zapraszam do odwiedzenia jarmarku - zachęca Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

Przypominamy, że w tym czasie kierowcy napotkają na pewne niedogodności jeśli chodzi o komunikację w centrum miasta - nie można będzie do 20 grudnia przejechać dookoła przez Rynek (zamknięta jest pierzeja od strony księgarni). Kierowcy powinni kierować się ulicą Prusa i skręcić w lewo w ul. Młynarską, a następnie Sienkiewicza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group