Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 704
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Dostaną sprzęt

Niedziela, 12 września 2021, 9:41
Aktualizacja: 10:41
Autor: red
Mokrzeszów: Dostaną sprzęt
Fot. organizatorzy
Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrzeszowie zostanie wyposażona w sprzęt szkoleniowy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Środki na ten cel pochodzą z dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

W wyposażeniu znajdzie się defibrylator, a także torba medyczna. Profesjonalny sprzęt pozwoli na organizację cyklu szkoleń z pierwszej pomocy – mieszkańcy miejscowości Mokrzeszów, gminy Świdnica oraz powiatu świdnickiego poszerzą w ten sposób swoją wiedzę na temat ratowania ludzkiego życia z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Przeprowadzone szkolenia zwiększą bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców.

Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group