Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Drzwi Otwarte w SP nr 105

Niedziela, 21 lutego 2016, 13:20
Aktualizacja: 13:23
Autor: organizatorzy/opr.red.
Świdnica: Drzwi Otwarte w SP nr 105
Fot. nadesłane przez organizatora
Dnia 16 lutego Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy zorganizowała Drzwi Otwarte Szkoły pod hasłem „Spotkanie w kosmosie”.

Pomimo niesprzyjającej pogody, licznie przybyli mali goście wraz ze swoimi opiekunami mieli okazję przenieść się w przestrzeń kosmiczną, którą wyczarowali dla nich uczniowie i nauczyciele placówki.

Taki dzień jest niepowtarzalną okazją do tego, aby dokładnie poznać szkołę- zajrzeć do każdej klasy, skorzystać z porad szkolnego logopedy, pedagoga i psychologa. Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele wyczerpująco odpowiadali na pytania rodziców, dotyczące bazy dydaktycznej oraz oferty edukacyjnej szkoły.

W tym czasie dzieci brały udział m. in. w zajęciach plastycznych, konstrukcyjnych i muzyczno- ruchowych, warsztatach teatralnych, korzystały z tablic multimedialnych. Oglądały makiety i prezentacje związane z Układem Słonecznym, rozwiązywały quiz wiedzy o kosmosie. Miały możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w rakiecie kosmicznej oraz spróbowania pysznych ciast, przygotowanych przez rodziców uczniów.

Miłym akcentem, który kończył zwiedzanie szkoły była zamiana punktów zebranych na kartach startowych na upominek… oczywiście rakietę kosmiczną.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group