Czytających: 1648

Świdnica: Dwanaście bramek w meczu seniorów Stali

Sobota, 1 marca 2014, 21:21
Aktualizacja: 21:30
Aż dwanaście goli padło w ostatnim sparingu seniorów Stali Świdnica. Podopieczni Tomasza Oleksego zmierzyli się w piątek z przebywającym na obozie w Świdnicy KS–em Błotnica Stara (wicelider klasy A – radomska grupa II). Niestety dla miejscowych nieco więcej goli zdobyli rywale, którzy zwyciężyli 7:5.

Świdniczanie bardzo słabo weszli w mecz przegrywając do przerwy już 1:4. Po zmianie stron przeciwnicy dołożyli kolejne dwa trafienia i zrobiło się już 6:1 dla drużyny z Błotnicy. Ostatnie 35 minut to już dominacja Stalówki, która złapała kontakt wyprowadzając wynik na 5:6. W końcówce była szansa na remis, ale ostatecznie kropkę nad „i” postawili goście wygrywając 7:5.

Stal Świdnica – KS Błotnica Stara 5:7 (1:4)

Bramki: Michał Morawski (2), Skowroński, Maciej Morawski, Wilk oraz Babut (2), Michalak, Barszcz, Boczek, Banaszek, Kaczorek

Stal: Janikowski, Turzański, Urban, Jędrasiewicz, Sowa, Michał Morawski, Wilk, Skowroński, Czernicki, Kot, Lema oraz Ziobrowski, Pasiewicz, Sikora, Machowski, Maciej Morawski, Gładysz, Mika