Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1022
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dwudziestotrzylatek przygnieciony wózkiem z cegłami

Wtorek, 6 września 2011, 9:28
Aktualizacja: Środa, 7 września 2011, 8:09
Autor: GrA
Żarów: Dwudziestotrzylatek  przygnieciony wózkiem z cegłami
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Mężczyzna trafił do świdnickiego szpitala Latawiec z obrażeniami skręcenia stawu kolanowego, wstrząśnienia mózgu i stłuczenia głowy Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło na terenie zakładu pracy w piątek 2 września.

- Dwudziestotrzyletni mieszkaniec Żarowa, pracownik Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej Żarów uległ wypadkowi w pracy. Mężczyzna ręcznie przepychał po torowisku wózek wypełniony cegłami – wyjaśnia rzecznik prasowy świdnickiej komendy Policji Katarzyna Czepil. W pewnym momencie chcąc zatrzymać wózek podparł go łomem, w tej samej chwili wózek wypadł z torów i przygniótł mężczyznę.

Dwudziestotrzylatek trafił na obserwację do świdnickiego szpitala Latawiec. Na miejscu sprawę badał prokurator, technik kryminalistyki i inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. Ci ostatni sprawdzą, czy na terenie zakładu przestrzegano wszelkich przepisów związanych z zatrudnieniem i zapewnieniem bezpieczeństwa w pracy.– Jest jeszcze za wcześniej, by można w tej sprawie cokolwiek powiedzieć – informuje kierownik Państwowej Inspekcji Pracy w Wałbrzychu Jarosław Kruszyński.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group