Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 634
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dwukrotnie włamał się do rozmieniarki banknotów na terenie myjni samochodowej

Piątek, 27 stycznia 2017, 7:29
Autor: red
Strzegom: Dwukrotnie włamał się do rozmieniarki banknotów na terenie myjni samochodowej
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 19–letniego mężczyznę, podejrzanego o dwukrotne włamanie się do automatu rozmieniającego banknoty na terenie tamtejszej samoobsługowej myjni samochodowej.

W styczniu tego roku strzegomscy policjanci dwukrotnie otrzymywali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do rozmieniarki banknotów na terenie tamtejszej samoobsługowej myjni samochodowej. W każdym przypadku sprawca po uszkodzeniu i otwarciu urządzenia, dokonywał kradzieży pieniędzy w bilonie. W ten sposób amator cudzej własności wszedł w posiadanie sporej ilości monet - łącznie wyciągnął z urządzenia ponad 1 tys. złotych.

Zachowanie sprawcy na szczęście nie uszło jednak oku kamery. Na zapisach monitoringu widać było sytuację, w której jeden z mężczyzn mył swój samochód, natomiast jego towarzysz który z nim przyjechał, w tym samym czasie, w najlepsze opróżniał rozmieniarkę z gotówki.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Strzegomiu ustalili i zatrzymali podejrzewanego o te czyny 19-latka – mieszkańca tego właśnie miasta. Wymieniony usłyszał już zarzuty.

Przypomnijmy, iż kradzież z włamaniem zagrożona jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group