Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Dyrektorzy nagrodzeni

Piątek, 20 października 2017, 9:07
Autor: red
Dobromierz: Dyrektorzy nagrodzeni
Fot. UG Dobromierz
17 października br. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju, wójt Jerzy Ulbin wraz z dyrektorami gminnych placówek oświatowych, uczestniczył w uroczystościach z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas których wręczone zostały odznaczenia państwowe, odznaczenia resortowe, Nagrody Ministra Edukacji i nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu Elżbieta Seperant i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Gniewkowie Krzysztof Dziurla zostali odznaczeni „Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę”, zaś dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce Dariusz Fica „Medalem Srebrnym”. Te prestiżowe odznaczenia przyznane na wniosek wójta Jerzego Ulbina są dowodem uznania za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.
- Cieszę się, że złożone przeze mnie wnioski o nadanie Medali za Długoletnią Służbę zostały rozpatrzone pozytywnie. Wszyscy dyrektorzy wykonują swoje obowiązki z dużym zaangażowaniem i z troską o pozytywne efekty nauczania i wychowania naszych najmłodszych mieszkańców. Jestem wdzięczny za podejmowane działania i osiągane sukcesy – komentuje wójt Jerzy Ulbin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group