Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 877
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Dyrektorzy placówek oświatowych powołani

Niedziela, 9 lipca 2017, 9:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Dyrektorzy placówek oświatowych powołani
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz wręczył powołania na stanowiska dyrektorom jaworzyńskich placówek oświatowych, którzy zostali wybrani w ramach przeprowadzonych konkursów.

Z dniem 1 września 2017 r. powierzone stanowiska obejmą:

Małgorzata Adamowicz, która została wybrana na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Pastuchowie, Pani Jadwiga Chrobak, która została wybrana na dyrektora Przedszkola Samorządowego im. Chatka Puchatka w Jaworzynie Śląskiej, Pan Maciej Plencler, który został wybrany na dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie, Pan Krzysztof Sołtys, który został wybrany na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej w sprawie dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej zlokalizowana będzie w dwóch budynkach, klasy I-IV będą realizować obowiązek szkolny w budynkach przy ul. Mickiewicza 9 i 10, natomiast klasy V-VII Szkoły Podstawowej i klasy II-III obecnego Gimnazjum w budynku przy ul. Jana Pawła II 16 w Jaworzynie Śląskiej.

Z dniem 1 września 2017 r. funkcje wicedyrektorów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, sprawować będą Pani Joanna Bartczak (w budynku obecnego Gimnazjum) oraz Pan Marcin Kruk (w budynkach przy ul. Mickiewicza 9). Funkcję wicedyrektora Przedszkola Samorządowego w dalszym ciągu wypełniać będzie Pani Ewa Woszczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group