Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borów/Dzierzków: Działają aktywnie od 5 lat

Niedziela, 23 września 2018, 15:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 września 2018, 10:42
Autor: red
Borów/Dzierzków: Działają aktywnie od 5 lat
Fot. UG Dobromierz
Stowarzyszenie ,,Aktywni Borów–Dzierzków” świętowało jubileusz 5–lecia swojej działalności.

Organizacja przez ten okres zrealizowała bardzo wiele projektów i inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności, pozyskując dotacje na kwotę ponad 90 tys. zł, o czym mówił prezes zarządu Krystian Ulbin.

W uroczystości uczestniczyli: prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, posłanki na Sejm RP Agnieszka Kołacz – Leszczyńska i Katarzyna Mrzygłocka, wójt Jerzy Ulbin, prezes Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych Waldemar Weihs, mieszkańcy, w tym przedstawiciele organizacji pozarządowych, KGW, OSP, radni i sołtysi.

Wójt Jerzy Ulbin podkreślił, jak ważne są działania organizacji pozarządowych, zarówno tego Stowarzyszenia, jak i innych na terenie gminy, Fundacji Dobrego Startu, która prowadzi przedszkola, ale również OSP i klubów sportowych, nie zapominając o grupach takich jak Koła Gospodyń Wiejskich czy Grupy Odnowy Wsi.
- Wspieramy organizacje pozarządowe, bo widzimy w Państwu partnerów do działania. Często pozyskujecie środki, o które gmina po prostu nie może wnioskować. Za dotychczasową działalność dziękuję – podsumował wójt Jerzy Ulbin

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group