Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Działkowcy wybrali nowy zarząd

Poniedziałek, 18 maja 2015, 10:26
Aktualizacja: 13:07
Autor: red.
Żarów: Działkowcy wybrali nowy zarząd
Fot. UM Żarów
Na zebraniu sprawozdawczo–wyborczym 22 kwietnia żarowscy działkowcy wybrali nowe władze. Ich decyzją jednak skład zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych w Żarowie pozostanie ten sam. Nowym prezesem został ponownie wybrany Stanisław Białek.

Nie zmienił się także skład pozostałych członków zarządu. Funkcję wiceprezesa od tego roku pełnić będą dwie osoby Jolanta Brońska i Irena Arabasz. Ponadto, w skład nowo wybranego zarządu wchodzą jeszcze: Tadeusz Janas (sekretarz), Włodzimierz Muzyka (skarbnik) i członkowie Robert Wietrzykowski i Andrzej Ostrychalczyk. Żarowscy działkowcy powołali również nowych przedstawicieli Komisji Rewizyjnej: Jan Gawron (przewodniczący), Danuta Woźniak (wiceprzewodnicząca) i Stanisław Plaszczak (sekretarz). - Serdecznie gratuluję wszystkim działkowcom i życzę satysfakcji z uprawiania działek na Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Żarowie - dziękował żarowskim działkowcom w trakcie zebrania prezes Stanisław Białek.

Tak powołany zarząd będzie pełnił funkcję do kolejnych wyborów w kwietniu 2016 roku. Nie tylko jednak kwestie wyborcze zdominowały ostatnie zebranie żarowskich działkowców. - Podczas zebrania podjęliśmy również nowe uchwały w sprawie wysokości i terminu wnoszenia opłaty na rzecz ogrodu, opłaty energetycznej i wodnej. Uchwaliliśmy także plan remontów i inwestycji oraz plan pracy na ten rok. Dziękuję Lucjanowi Kuklińskiemu przedstawicielowi Okręgowego Zarządu Sudeckiego Polskiego Związku Działkowców i wszystkim działkowcom za tak liczne przebycie na zebranie - mówiła Jolanta Brońska wiceprezes zarządu.

Zarząd Rodzinnych Ogródków Działkowych "Relaks" w Żarowie składa podziękowania za skuteczne ściganie złodziei. Biuro zarządu przy ul. Wojska Polskiego 19 w Żarowie czynne jest w każdą środę w godz. 16.00-18.00.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group