Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 530
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dzidziuś w trójwymiarze – od dziś rejestracja na darmowe badania

Środa, 9 czerwca 2010, 7:27
Aktualizacja: 7:38
Autor: KO
Świdnica: Dzidziuś w trójwymiarze – od dziś rejestracja na darmowe badania
W Latawcu badane będą ciężarne, inne badania będą wykonywane w Medyku.
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W ramach wielkiej akcji bezpłatnych badań dla całych rodzin kobiety, które znajdują się aktualnie między 24 a 28 tygodniem ciąży będą mogły za darmo zrobić sobie USG 3D/4D. Na to badanie, które przeprowadzone zostanie w szpitalu Latawiec w Świdnicy w sobotę, 12 czerwca, chętne panie muszą wcześniej zarejestrować. Dziś ruszają zapisy.

Rejestrować można się w dniach 9-11 czerwca, w godz. 8.00-9.00, pod numerem tel. 74 858 37 70.

Bezpłatne badania zostaną przeprowadzone w ramach akcji „Zdrowa Rodzina” w najbliższą sobotę. Badać będą publiczne i prywatne przychodnie zdrowia: 18 lekarzy specjalistów oraz duża grupa pielęgniarek, położnych, rehabilitantów, ratowników medycznych, psychologów i terapeutów. Akcja „Zdrowa Rodzina” zostanie przeprowadzona w godzinach 9.00-14.00 w przychodni Medyk w Świdnicy przy ul. Gdyńskiej 25a.

- Panel medyczny skierowany do naszych mieszkańców jest bardzo rozbudowany – mówi Zbigniew Okarmus, dyrektor wydziału zdrowia świdnickiego starostwa. Na badania mogą przyjść całe rodziny od dziadków i babć, po ciocie, wujków i najmłodszych jej członków.

Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka krwi pod hasłem „Oddajesz krew, ratujesz życie”, koordynowana przez Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wrocławia.

Organizatorzy: Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Świdnicy, NZOZ Zespół Usług Medycznych Medyk Świdnica, NZOZ Ars Medica Świdnica, NZOZ Eskulap Świdnica, SP ZOZ Powiatowe Pogotowie Ratunkowe, SP ZOZ Szpital Latawiec w Świdnicy.

Więcej na ten temat: Zbadaj całą rodzinę za darmo.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group