Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 662
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Dzieci z „Serca” w Pałacu Prezydenckim

Piątek, 3 czerwca 2011, 14:16
Aktualizacja: Sobota, 4 czerwca 2011, 8:33
Autor: red.
Warszawa: Dzieci z „Serca” w Pałacu Prezydenckim
Fot. użyczone
Taki Dzień Dziecka najmłodsi z SPDC Serce zapamiętają na długo. Nie każdy przecież ma okazję świętować z parą prezydencką. Kilkunastoosobowa grupa Świdniczan na zaproszenie Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka 1 czerwca spędziła na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego.

To już kolejna wizyta Serduszek w stolicy. Marek Michalak nigdy nie zapomina o swoich podopiecznych i, jak nie zaprasza ich do siebie, to sam odwiedza Świdnicę. W tym roku plenerowa impreza w ogrodach Pałacu Prezydenckiego wypełniła się dziećmi ze stowarzyszeń i placówek z różnych zakątków Polski. Były zabawy, konkursy, zjeżdżalnie, balony, karuzele – jednym słowem istne wesołe miasteczko. Jednak wyjątkowym punktem imprezy było czytanie bajek. W rolę czytających wcieliła się sama para prezydencka oraz Rafał Królikowski i Jarosław Boberek. Nie zabrakło też życzeń – prezydent Bronisław Komorowski życzył dzieciom wszystkiego, co najlepsze, radości, uśmiechu oraz żeby na swej drodze spotykały ludzi o złotych sercach.
Na zakończenie całodniowej hecy, którą wyjątkowo barwnie poprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop wszystkie dzieci wypuściły balony do nieba. Świdnickie Serduszka oczarowane takim Dniem Dziecka już czekają na kolejne spotkanie z Markiem Michalakiem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group