Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Dziecka w Parku Miejskim

Sobota, 31 maja 2014, 10:36
Autor: red.
Świebodzice: Dzień Dziecka w Parku Miejskim
Fot. UM Świebodzice
W najbliższą niedzielę, 1 czerwca, burmistrz Świebodzic zaprasza wszystkich najmłodszych mieszkańców Świebodzic na zabawę organizowaną z okazji ich wyjątkowego święta.

Obchody Dnia Dziecka w naszym mieście zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie i różnorodnie. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 w rynku, skąd w kierunku Parku Miejskiego wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, organizowany przez parafię pw. św. Mikołaja. Uczestnicy pochodu zostaną wyposażeni w trąbki i kolorowe balony. Po dotarciu na miejsce, o godz. 14:30 festyn dla dzieci otworzy spektakl teatralny pt. "Baśń o grającym imbryku", który będzie znakomitym wstępem do dalszej zabawy. Od godz. 15:30 na najmłodszych czekać będą przygotowane specjalnie z myślą o nich animacje, dmuchane zjeżdżalnie i mobilny plac zabaw.

W takim dniu nie może zabraknąć również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nich będzie ufundowany przez burmistrza Bogdana Kożuchowicza wspaniały rower. Aby wziąć udział w jego losowaniu, wystarczy przyjść i dobrze się bawić. Zapraszamy.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona na Halę Widowiskowo - Sportową przy ul. Mieszka Starego 6.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group