Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Dzień Edukacji Narodowej w gminie Żarów

Czwartek, 19 października 2017, 15:21
Autor: red
Gmina Żarów: Dzień Edukacji Narodowej w gminie Żarów
Fot. UM Żarów
Powiedzieć, że uczą dzieci to za mało. Współcześni nauczyciele rozbudzają ich kreatywność, dbają o bezpieczeństwo, angażują się w proces wychowawczy młodych ludzi.

Za zaangażowanie, troskę, cierpliwość, wyrozumiałość burmistrz Leszek Michalak w poniedziałek, 16 października złożył na ręce dyrektorów szkół podziękowania.
- Nauczyciel to nie tylko ten, który w szkole uczy, ale który daje przykład przez całe życie. Kształtowanie i wychowywanie młodych ludzi to wielka odpowiedzialność. Wszystkim nauczycielom, życzę wytrwałości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Dziękuję za poświęcone dodatkowe godziny pracy z dziećmi i młodzieżą, pokazywanie im nowych możliwości i zachęcanie do zaangażowania w promowanie kultury i sztuki oraz rozwijanie swoich pasji - dziękował podczas święta nauczycieli burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania burmistrz Leszek Michalak wręczył listy gratulacyjne i upominki dyrektorom gminnych szkół: Helenie Słowik (Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie), Barbarze Nowak (Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach), Krystynie Waliszak (Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach) i Elżbiecie Wierzyk (Bajkowe Przedszkole w Żarowie).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group