Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Kobiet na UTW

Poniedziałek, 9 marca 2020, 13:00
Autor: red
Żarów: Dzień Kobiet na UTW
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie, jak każdego roku, panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świętowały Dzień Kobiet. W piątek, 6 marca słuchacze UTW spotkali się, aby świętować to wyjątkowe święto.

Były wspólne rozmowy, występ artystyczny, wybory miss Uniwersytetu, upominki, kwiaty oraz życzenia. Zgromadzonych gości powitała prezes UTW w Żarowie Krystyna Markiewicz.

- Cieszę się, że dziś możemy spotkać się w tak dużym gronie i wspólnie świętować Dzień Kobiet. Wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i uśmiechu na każdy dzień. Niech się spełniają nasze wszystkie marzenia – życzyła Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Wszystkim paniom życzenia składali także burmistrz Leszek Michalak oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk. Z okazji Dnia Kobiet seniorki otrzymały także kwiaty i słodkie upominki.

- Drogie Słuchaczki. Bądźcie dumne z tego, że jesteście Kobietami - bo jak mówi Anna Dymna: "kobiety są silne i mądre, kobiety są miłością". Samych przyjemności w dniu Waszego święta! Niech czas spędzony na Uniwersytecie Trzeciego Wieku upływa w miłej atmosferze i pozwala rozwijać Wasze pasje – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Na wysokości zadania stanęli również panowie z UTW, każda pani poczuła się doceniona i wyróżniona. Na ręce kobiet panowie złożyli czekoladę oraz własnoręcznie zrobione kwiatki. Zorganizowano także wybory miss Uniwersytetu. Nie zabrakło także upominków dla wszystkich Panów z okazji Dnia Mężczyzny.

Na scenie, dla wszystkich Pań przygrywał Ryszard Fidler z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie wraz z muzykami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group