Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1382
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Kobiet w UTW

Poniedziałek, 11 marca 2024, 11:57
Aktualizacja: 11:58
Autor: red
Żarów: Dzień Kobiet w UTW
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie, jak każdego roku, panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świętowały Dzień Kobiet. W piątek, 8 marca słuchacze UTW spotkali się, aby świętować to wyjątkowe święto. Były wspólne rozmowy, upominki, kwiaty oraz życzenia.

Wszystkim paniom życzenia składali włodarze gminy Żarów burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk W imieniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku życzenia na ręce pań złożyła prezes uczelni Krystyna Markiewicz.

– Cieszę się, że dziś możemy spotkać się w tak dużym gronie i wspólnie świętować Dzień Kobiet. To dla nas wyjątkowy rok, bowiem już niebawem nasza uczelnia świętować będzie piętnastolecie swojego funkcjonowania. Wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i uśmiechu na każdy dzień. Niech się spełniają Wasze wszystkie marzenia – życzyła Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

- Wasz uśmiech, troskliwość, delikatność i jednocześnie siła z jaką pokonujecie wyzwania zasługują na słowa uznania i szacunku. Dzięki Wam Drogie Panie świat staje się lepszy i piękniejszy, a słowa „rodzina”, „dom” i „miłość” nabierają znaczenia. Życzymy Wam drogie Panie zdrowia, radości, pogody ducha i wszelkiej pomyślności na każdy nowy dzień - życzyli burmistrz Leszek Michalak oraz zastepca burmistrza Przemysław Sikora.

Studenci żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku bardzo aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i artystyczno-kulturalnym naszej gminy. Bardzo dziękujemy studentom za podejmowane działania oraz inicjatywy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group