Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Pracownika Socjalnego w Gminie Marcinowice

Wiadomości: Marcinowice
Niedziela, 22 listopada 2015, 8:58
Autor: opr.red.
Fot. www.marcinowice.pl
Dzień Pracownika Socjalnego to święto wszystkich pracowników służb społecznych, które w Polsce obchodzone jest 21 listopada. Z pewnością to odpowiedni moment na wyróżnienie ich pełnej poświecenia pracy oraz zwrócenie uwagi na rolę i znaczenie ich służby dla społeczeństwa.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego w przeddzień tego święta w sali narad Urzędu Gminy Marcinowice odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Wójt Gminy Marcinowice Pan Władysław Gołębiowski , Przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Pani Bożena Lema , Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury Pani Anna Cajzner-Michnik, Zastępca Wójta Pan Stanisław Leń oraz Sekretarz Gminy Pani Alicja Synowska złożyli serdeczne podziękowania i życzenia wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Marcinowicach, kierowanego przez Panią Annę Lipkę.

- Praca z potrzebującymi często należy do zadań trudnych, niewdzięcznych, a bywa, że i niebezpiecznych, jednak pomoc, którą możemy zaoferować osobom mającym mniej od nas, daje wiele radości i satysfakcji. Zadania wykonywane każdego dnia przez pracowników pomocy społecznej w naszej gminie i powiecie budzą we mnie niesamowity podziw i szacunek – w takich słowach do pracowników pomocy społecznej zwrócił się Wójt Władysław Gołębiowski.

Jako wyraz szacunku do pracy oprócz dyplomu z podziękowaniami Wójt wręczył pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Marcinowicach oraz zaproszonej na spotkanie Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy Pani Beacie Galewskiej czerwone róże.

Kameralne spotkanie przy kawie i okazjonalnym torcie było też znakomitą okazją do rozmowy o bieżących problemach, z jakich na co dzień doświadczają pracownicy pomocy społecznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group