Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1037
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dzień Seniora w Strzegomiu

Środa, 5 października 2016, 11:04
Autor: red
Strzegom: Dzień Seniora w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Delegacja Dziennego Domu Pobytu "Senior–Wigor" w Strzegomiu wzięła udział w Pikniku Senioralnym związanym z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz 1. rocznicą działalności placówek "Senior–Wigor".

W uroczystości wzięły udział: minister rodziny, pracy i polityki społecznej - Elżbieta Rafalska i wiceminister Elżbieta Bojanowska. Panie złożyły wszystkim osobom starszym życzenia.
- Aby ten czas był na realizację własnych marzeń i rozwijanie zainteresowań - na te sprawy nigdy nie jest za późno… - podkreślała minister Rafalska.

Celem pikniku była przede wszystkim wymiana dobrych praktyk w zakresie organizacji Dziennych Domów. Uczestnicy spotkania mogli również zasięgnąć bezpłatnych, specjalistycznych porad: medycznych, prawnych, z zakresu bezpieczeństwa finansowego oraz organizacji czasu wolnego.

3 października br. "Dzień Seniora" obchodzono także w strzegomskiej placówce. Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 "Miś Uszatek" odwiedziły naszych seniorów ze śpiewem na ustach, podrywając niektórych seniorów do tańca. Miłą niespodzianką były życzenia złożone przez zastępcę burmistrza Strzegomia - Wiesława Witkowskiego i pełnomocnika ds. emerytów i rencistów - Katarzynę Wójcik.

Niespodzianką dla uczestników była sesja fotograficzna, tort, własnoręcznie przygotowane przez kadrę upominki i krótkie przedstawienie. Scenariusz napisała kierownik Dziennego Domu Pobytu - Anna Jarosińska.

Podziękowania za słodkości dla radnych z Komisji Zdrowia: Moniki Kozłowskiej, Marty Zięby i Sabiny Wiktorowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group