Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: „Dzień sportu” w Przedszkolu nr 4 w Strzegomiu

Wtorek, 20 czerwca 2017, 12:43
Autor: red
Strzegom: „Dzień sportu” w Przedszkolu nr 4 w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Grupa „Słoneczek” z Publicznego Przedszkola nr 4 w Strzegomiu gościła u siebie zawodników „Strzegomskiej Dwunastki”. W tym dniu w przedszkolu odbył się „Dzień sportu” zorganizowany przez Marka Dobrochowskiego, Justynę Fedyczkowską oraz Mariolę i Krzysztofa Dudków. Inicjatorem był Marek Dobrochowski – tata małej Julci.

Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Przedszkolaki zostały zapoznane również z charakterem działań organizacji, jaką jest „Strzegomska Dwunastka” oraz jej osiągnięciami.

Na początku rozgrzewkę przeprowadziła i pokazała swoje umiejętności sportowe pani Justyna, która imponowała sprawnością fizyczną i zachęcała dzieci do ćwiczeń. Przedszkolaki brały udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, szybkościowych, siłowych, sprawnościowych, w których mogli wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Były zabawy orientacyjno - porządkowe, z elementem biegu, skoku, tory przeszkód, przeciąganie liny.

Wszyscy uczestnicy imprezy doskonale się bawili. Na zajęciach było wiele śmiechu i zabawy, a każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.

Sześciolatki, oprócz wspaniałych sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń, otrzymały upominki ufundowane przez naszych gości. Zwieńczeniem imprezy było pamiątkowe zdjęcie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group