Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dziura straszy od listopada

Poniedziałek, 28 marca 2011, 14:35
Aktualizacja: Środa, 30 marca 2011, 21:51
Autor: GrA
Świdnica: Dziura straszy od listopada
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Choć mija ponad cztery miesiące od tego niecodziennego wydarzenia do dziś nie zasypano wyrwy, jaka powstała po zapadnięciu się ciężarówki przy ulicy Różanej.

To było niecodzienne wydarzenie, które zapadło w pamięć zapewne wielu świdniczanom. We wtorek 23 listopada pod wypełnioną po brzegi dachówkami ciężarówką zapadła się ziemia. Tylne koła samochodu wpadły do piwnicy po nieistniejącej już kamienicy przy ulicy Różanej. Dziś od tego wydarzenia mija już ponad cztery miesiące, a dziura wciąż odstrasza. – Dziura została ogrodzona i zabezpieczona – wyjaśnia Eugeniusz Grzesik, dyrektor Miejskiego Zarządu Nieruchomości, który w imieniu miasta zarządza parkingiem, na którym powstała wyrwa.

W najbliższym czasie planuje się rozpoczęcie prac związanych z zasypaniem dziury. – Najpierw chcemy sprawdzić też, czy nie ma takiego niebezpieczeństwa, że obok coś się dzieje i czy nie dojdzie do podobnego zdarzenia – dodaje Eugeniusz Grzesik. – Podpisaliśmy już stosowne zlecenie na wykonanie tych prac. W najbliższym czasie dziura zostanie zasypana.

***
Zobacz także:
* Ciężarówka wpadła do piwnicy
* Co kryje pod ziemią centrum miasta?

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group