Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Poznań: Dz–ta zaprezentuje się w pełnej krasie na międzynarodowych targach

Środa, 10 listopada 2010, 7:32
Aktualizacja: 7:34
Autor: KO
Świdnica/Poznań: Dz–ta zaprezentuje się w pełnej krasie na międzynarodowych targach
Starsza Pani w Poznaniu.
Fot. Qbryg
Wśród ponad dwustu wystawców na XII Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2010 w Poznaniu znajdą się świdniccy żeglarze z klubu Qbryg. Targi ruszają w piątek, 12 listopada i potrwają do niedzieli, 14 listopada.

- Rok temu w holu głównym targów poznańskich Qbryg zaprezentował się ze Starszą Panią, w tym roku klub reprezentować będzie jego chluba i duma, czyli wyremontowana przez członków Dz-ta, która swoją premierę miała już na tegorocznych targach Wiatr i Woda w Warszawie, gdzie wzbudziła niemałą sensację – mówią qbrygowcy.

W XII edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2010 wystawcy zaprezentują ponad sto pięćdziesiąt modeli jachtów żaglowych, motorowych oraz innego sprzętu pływającego, a wśród nich premiery na najbliższy sezon. Wystawcami na tych prestiżowych targach są największe polskie stocznie, dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, ożaglowania, wyposażeni, firmy czarterowe oraz wydawnictwa branżowe. Poznańskie hale wystawiennicze odwiedzą miłośnicy żeglarstwa i sportów wodnych, przedstawiciele Izb Handlowych Niemiec, Chorwacji, Włoch Rosji, Czech, Szwecji i Danii oraz przedsiębiorcy z Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group