Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1033
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Echa festiwalu – Marzenia się spełniają

Wtorek, 7 czerwca 2011, 9:42
Aktualizacja: 12:42
Autor: GrA
Świdnica: Echa festiwalu – Marzenia się spełniają
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tegoroczna gwiazda Festiwalu Reżyserii Filmowej Katarzyna Figura do Świdnicy przyjechała z mężem i córkami. Spędziła tu pięć festiwalowych dni, podczas których spotykała się ze świdnickimi fanami.

- Marzenia naprawdę się spełniają - mówiła zaraz po projekcji filmu „Pociąg do Hollywood” Katarzyna Figura. – Już nie pamiętałam, że w tym filmie są takie sceny. Nie zabrałabym wówczas tu swoich córek – śmiała się Kasia.

Twarz tegorocznego Festiwalu Reżyserii Filmowej chętnie opowiadała zgromadzonym w Miejskiej Bibliotece Publicznej fanom o trudnych początkach aktorskich. – Jako aktorka zostałam w tym filmie wrzucona na głęboką wodę. Z perspektywy czasu myślę, że mogłam poprowadzić tę rolę w większym skupieniu – dodaje Kasia Figura.

Jednocześnie podkreślała, że czasy w jakich powstał „Pociąg do Hollywood” były niezwykle trudnymi czasami w Polsce. – To były trudne czasy, wszystko w Polsce było zakazane, niedostępne. To, co mnie w tym scenariuszu zachwycało to to, że nagle będę mogła doznać czegoś innego, zachłysnąć się, wejść w zupełnie inny świat, który nie był naszym światem – wyjaśniała aktorka. – Myślę, że film, kiedy wszedł na ekrany kin, podziałał tak na wszystkich.

Podczas spotkania z fanami nie zabrakło także chwili na wspólne, pamiątkowe fotografie oraz autografy dla świdnickich fanów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group