• Wtorek, 15 października 2019
  • Godz. 16:27
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
  • Czytających: 729
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Efektowne zwycięstwa beniaminków

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 23 września 2013, 19:50
Aktualizacja: 19:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
LKS Gola Świdnicka i Płomień Makowice wciąż w gazie. Beniaminkowie rozgrywek grupy II klasy A odnieśli kolejne okazałe zwycięstwa i zajmują dwie czołowe lokaty w tabeli. Tabelę grupy I z kompletem punktów otwiera Granit Roztoka.

7. kolejka klasy A – grupa I
Unia Jaroszów - Górnik Boguszów-Gorce 5:1
Czarni Wałbrzych - KS Walim 5:1
Biały Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice 0:1
Gwarek Wałbrzych - Wenus Nowice 2:1
Tęcza Bolesławice - Grom Witków 2:6
Nysa Kłaczyna - Cukrownik Pszenno 1:2
Włókniarz Głuszyca - Granit Roztoka 0:2
Zieloni Mrowiny - Zdrój Jedlina Zdrój 3:4

Tabela
1. Granit Roztoka-----------7 - 21 - 17-4
2. Zdrój Jedlina Zdrój-------7 - 16 - 18-11
3. Czarni Wałbrzych--------7 - 15 - 18-13
4. Sudety Dziećmorowice--7 - 15 - 21-9
5. Grom Witków-------------7 - 14 - 22-9
6. Wenus Nowice-----------7 - 12 - 19-11
7. Gwarek Wałbrzych-------7 - 10 - 13-12
8. Włókniarz Głuszyca------7 - 10 - 11-12
9. Unia Jaroszów------------7 - 9 - 12-12
10. Tęcza Bolesławice------7 - 9 - 13-17
11. KS Walim-----------------7 - 8 - 14-22
12. Orzeł Mieroszów--------7 - 7 - 11-16
13. Cukrownik Pszenno-----7 - 7 - 10-13
14. Zieloni Mrowiny----------7 - 5 - 11-21
15. Górnik Boguszów-G.-----7 - 3 - 8-27
16. Nysa Kłaczyna-----------7 - 1 - 4-13

7. kolejka klasy A – grupa II
LKS Gola Świdnicka - Wieża Rudnica 10:0
Płomień Makowice - Ślęża Ciepłowody 6:0
Zieloni Łagiewniki - Rawa Boleścin 1:5
Skałki Stolec - Niemczanka Niemcza 3:2
Delta Słupice - Boxmet Piskorzów 2:3
Czarni Sieniawka - Błękitni Owiesno 5:2
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zgoda Grodziszcze 5:2
Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 5:0

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka----7 - 21 - 28-6
2. Płomień Makowice-----7 - 18 - 30-11
3. Polonia Ząbkowice Śl.-7 - 18 - 29-12
4. Niemczanka Niemcza--7 - 15 - 15-12
5. Skałki Stolec------------7 - 12 - 24-11
6. Tarnovia Tarnów-------7 - 12 - 17-25
7. Delta Słupice------------7 - 12 - 19-14
8. Czarni Sieniawka-------7 - 9 - 13-16
9. Rawa Boleścin----------7 - 8 - 22-25
10. Zieloni Łagiewniki-----7 - 8 - 16-17
11. Koliber Uciechów------7 - 7 - 11-13
12. Zgoda Grodziszcze----7 - 7 - 13-20
13. Ślęża Ciepłowody-----7 - 7 - 8-16
14. Boxmet Piskorzów-----7 - 5 - 11-23
15. Wieża Rudnica---------7 - 4 - 13-30
16. Błękitni Owiesno-------7 - 0 - 13-31

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group