Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 598
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Festiwal ulotnego piękna w Żarowie

Wtorek, 27 czerwca 2017, 7:39
Autor: red
Żarów: Festiwal ulotnego piękna w Żarowie
Fot. organizatorzy
Rodzinny happening, piana party, a na koniec koncert zespołu Układ Si. Tak w skrócie zapowiada się druga edycja Mydlanego Parku, którą zaplanowano na 1 lipca w Żarowie.

Organizatorami przedsięwzięcia są Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Fundacja Inicjatywa B.

Mydlany Park to miejsce ulotnego piękna, to kilkaset baniek mydlanych w jednym momencie, to happening w ramach którego przestrzeń parku wypełniana jest mydlanymi bańkami. Podczas festiwalu zostaną stworzone kolorowe bańki oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu - linek, sznurków i siatek - żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku - zapowiadają organizatorzy.

Druga edycja festiwalu Mydlanego Parku, została podzielona na dwie części. Pierwsza - "Rodzinny happening" odbędzie się w godzinach 16:00-18:00. Druga część - dedykowana dla młodzieży i osób dorosłych - rozpocznie się o godz. 20:00 a w niej m.in.: piana party, bańki UV, koncerty Bardzo Zielony MC i Układ Si.

Na Mydlany Park zapraszają Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Fundacja Inicjatywa B. Startujemy 1 lipca o godzinie 16.00 w Parku Miejskim, ulica Zamkowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group