Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Festyn Optymistycznej Rodziny

Sobota, 3 czerwca 2017, 11:03
Aktualizacja: 11:05
Autor: red
Żarów: Festyn Optymistycznej Rodziny
Fot. UM Żarów
Jak co roku, przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola, na Dzień Mamy i Taty przygotowały dla swoich rodziców mnóstwo atrakcji.

Podczas Festynu Optymistycznej Rodziny nie zabrakło loterii fantowej, występów artystycznych, słodkiego poczęstunku w "Kawiarence pod parasolem", a przede wszystkim niespodzianek dla najmłodszych. Wśród nich kolorowa garderoba, kącik plastyczny, stanowiska sportowe i do zabaw bańkami mydlanymi oraz malowanie twarzy. Dodatkową niespodzianką dla najmłodszych był występ rodziców z Klubu Kreatywnych Rodziców. Aktorzy rodzice wystąpili w przedstawieniu "Śnieżka i Różyczka".
- Kolejną atrakcją festynu był konkurs rodzinny "Optymistyczny obrazek". Każda rodzina uczestnicząca w konkursie otrzymała dyplom i nagrodę. Nasza "Kawiarenka pod parasolem" serwowała gościom ciepłe i zimne dania oraz napoje. W menu, jak co roku, królowały pyszne wypieki mam naszych przedszkolaków i pierogi oraz pączki-specjalność naszej kuchni. Rodzice z grupy "Tygryski" zadbali o to, aby nie zabrakło kiełbasek z grilla. Wszystkie nasze optymistyczne rodziny mogły miło, aktywnie i kreatywnie spędzić sobotnie przedpołudnie w naszym bajkowym ogrodzie. Pragniemy podziękować naszym sponsorom - Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach reprezentowanej przez prezes Elżbietę Krzan i rodzicom naszych przedszkolaków, którzy zawsze wspierają nas rzeczowo i finansowo w organizacji festynu. W imieniu wszystkich dzieci i personelu Bajkowego Przedszkola serdecznie dziękujemy - mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Dochód uzyskany z festynu zostanie przekazany na rzecz Rady Rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group