Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Festyn rodzinny w Mrowinach

Piątek, 20 czerwca 2014, 14:51
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Mrowiny: Festyn rodzinny w Mrowinach
Fot. UM Żarów
Dmuchane zamki, malowanie twarzy, loteria fantowa i występy artystyczne. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano również zabawy, konkursy i mnóstwo grillowanych przysmaków. Podczas rodzinnego festynu w Mrowinach nie zabrakło także atrakcji dla dorosłych. Wspólnie ze swoimi pociechami we wtorek, 10 czerwca rodzice również postawili na integrację i dobrą zabawę.

Tradycyjnie, najmłodsi mieszkańcy Mrowin świętowali wspólnie ze swoimi rodzicami również Dzień Mamy i Taty. - Po raz kolejny, Rada Rodziców i nauczyciele z naszej placówki przygotowali dla najmłodszej społeczności szkoły mnóstwo atrakcji, choć nie obyło się także bez niespodzianek dla ich rodziców. Dzieci tańczyły i śpiewały specjalnie dla swoich mam. Na wszystkich czekały grillowane kiełbaski, gofry, ciasta i smakołyki, upieczone przez rodziców - mówi Roman Konieczny, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach.

Tego dnia szkoła świętowała również nie mały sukces. Czwarty rok z rzędu, placówka szkolna w Mroiwnach uzyskała wynik wyższy niż wojewódzki. Klasy młodsze, które pisały testy kompetencji również wypadły bardzo dobrze, z wynikiem powyżej średniej krajowej.- Cieszymy się z tak uzyskanych rezultatów, bo możemy to rozpatrywać w kategorii nie małego sukcesu - dopowiada dyrektor Roman Konieczny.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group