Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Festyn sportowy

Piątek, 6 marca 2020, 10:05
Aktualizacja: 10:07
Autor: red
Witoszów Dolny: Festyn sportowy
Fot. organizatorzy
W niedzielę, 15 marca na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbędzie się Charytatywny Festyn Sportowy dla Asi. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objęła Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica, a do organizacji włączył się Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Jak zapewniają organizatorzy, festyn rozpocznie się o godzinie 10:00, a przez cały dzień na uczestników będą czekać liczne atrakcje m.in. maraton zumby, malowanie buzi, tatuaże i warkoczyki, pokazy akrobatów czy teatrzyk dla dzieci. Bęzie też mnóstwo stref sportowych zapewnionych przez zaprzyjaźnione firmy i pyszny kącik kulinarny.

O oprawę muzyczno-rozrywkową zadbają niezastąpieni Dj Piotrek & Dj Tomek. Wejście na festyn to cegiełka, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Asi, mieszkanki Burkatowa, która zmaga się nowotworem złośliwym żołądka.

Asia jeszcze do niedawna była pełną energii osobą, którą ciężko było dogonić na górskich wycieczkach i nie tylko. Zawsze była świetnym sportowcem, ostatnio amatorsko uprawiała kolarstwo i osiągała coraz lepsze wyniki. Niestety choroba wszystko zniszczyła i odebrała jej radość z życia. Rodzina odwiedziła kilku lekarzy specjalizujących się w nowotworach żołądka, niestety żaden z nich nie dał nadziei i szans na inną terapię niż chemioterapia. Niestety to leczenie jest bardzo drogie i opiera się na dwóch lekach: Avastin (1800 zł) i Nivolumab (3250 zł). Plan terapii to na razie 10 wlewów. Wyjście poza przyjęte leczenie spowodowało, że rodzina musi sama opłacać leczenie. Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 15 marca od godz. 10:00 na halę sportową w Witoszowie Dolnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group