Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Fighter z medalami

Wtorek, 5 października 2021, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Fighter z medalami
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Z pięcioma krążkami wrócili zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska z zawodów o puchar burmistrza gminy Wołów. Dla większości zawodników był to pierwszy w życiu turniej.

- Przywozimy ze sobą dyplomy, 5 medali w każdym kolorze. Nasi zawodnicy spisali się na medal, wszyscy! Była wola walki, determinacja, łzy i radość, czyli to wszystko, co zawsze występuje na turniejach. Wracamy do domu z pewnym doświadczeniem. Dla większości z nas to był pierwszy w życiu turniej, pierwszy wyjazd, pierwsza taka rywalizacja. Jestem dumny w naszych zawodników i serdecznie gratuluję rodzicom takich pociech! – komentuje trener Przemysław Pasikowski.

Dyplomy i medale w swoich kategoriach zdobyli:
Bartosz Wojewodzic – złoto i brąz
Martyna Paluch - srebro
Zuzia Pasikowska - srebro
Amelia Kulpińska - srebro

- Wraz z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski klub z Jaworzyny Śląskiej zdobył także srebro w drużynówce! - Ogromne gratulacje dla reszty naszych zawodników: Sebastian Dobrowolski, Roksana Witko-Błaszczyk, Amelia Kulpińska, Leopold Bartosik, Kamil Kołodka, Karol Pasikowski za postawę na zawodach i wolę walki! Włożyliście w to swoje serce, brawo! Poza tym kilka razy otarliśmy się o podium, mamy potencjał! – dodaje trener.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group