Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Folklor na wyciągnięcie ręki!

Wtorek, 5 sierpnia 2014, 10:34
Aktualizacja: 11:45
Autor: red.
Strzegom: Folklor na wyciągnięcie ręki!
Fot. użyczone
Już w tym tygodniu rozpocznie się 23. Międzynarodowy Festiwalu Folkloru. Serdecznie – jak co roku zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu!

W tym roku gościć będą u nas zespoły z: Armenii, Białorusi, Czech, Grecji, Indii, Irlandii, Meksyku oraz nasi rodacy z Polski. Impreza rozpocznie się w środę (6 sierpnia br.) o godz. 16.00 koncertem zwiastunem w Rynku. Dzień później przeniesiemy się na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbędzie się koncert inauguracyjny. 8 sierpnia zespoły zaprezentują się na koncercie festiwalowym, a 9 sierpnia na koncercie galowym. Ostatni dzień tej międzynarodowej imprezy, czyli 10 sierpnia to moc atrakcji dla wszystkich mieszkańców. Najpierw odbędzie się msza święta, po której tradycyjnie udamy się na „Rynek świata” skosztować smacznych i oryginalnych potraw naszych zagranicznych gości oraz zobaczyć Poloneza w wykonaniu władz miasta i festiwalowych grup. O godz. 13.00 posłuchamy Koncertu Zespołów Dolnośląskich. Pod wieczór natomiast na OSiR wystąpią dwie gwiazdy: Future Folk oraz Sylwia Grzeszczak. Zapraszamy!

W związku z przesunięciem terminu modernizacji górnej i dolnej płyty boiska OSiR-u, koncerty: inauguracyjny, festiwalowy, galowy oraz koncert gwiazd, odbędą się jak co roku na górnej płycie boiska sportowego OSiR, a nie na parkingu przed halą sportową!

(Kornelia Wilczak)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group