Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 493
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Fotogeniczny Żarów

Poniedziałek, 25 lipca 2016, 8:21
Autor: red
Żarów: Fotogeniczny Żarów
Fot. UM Żarów
Prawie dziesięć przebytych kilometrów, jedenastu uczestników, dziesiątki wykonanych fotografii, a przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła I Żarowskiemu Spacerowi Fotograficznemu.

Na starcie pojawili się nie tylko mieszkańcy Żarowa, ale również goście z Belgii i sąsiedniego powiatu średzkiego, a najmłodsza uczestniczka, Weronika Komaniecka, miała 8 lat. Spacerowicze mieli tylko jedno zadanie, sportretować Żarów, pokazać to, co na co dzień nie jest dostrzegane. W ruch poszły aparaty fotograficzne i telefony komórkowe.

Organizator, Gminne Centrum Kultury i Sportu, nie narzucił konkretnego tematu.
- Nie chcieliśmy w żaden sposób ingerować z pomysłem, każdy do zadania miał podejść indywidualnie. Uczestników spaceru głównie interesowała architektura Żarowa, ale jest również sporo ciekawych reporterskich kadrów - mówi Tomasz Pietrzyk, zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Efekt pracy uczestników spaceru fotograficznego poznamy już niebawem.
- Na pewno powstanie internetowy album fotograficzny miasta i gminy Żarów, widziany oczami mieszkańców i turystów - mówi Pietrzyk.

Kolejna fotograficzna podróż ulicami Żarowa zaplanowana została na sobotę, 20 sierpnia na godzinę 10:00, na którą zapraszamy nie tylko żarowian.

W I Żarowskim Spacerze Fotograficznym udział wzięli: Weronika Komaniecka, Kuba Komaniecki, Agnieszka Komaniecka, Anna Siekierska, Joanna Sip, Randall Moyaerts, Grzegorz Sudoł, Marek Wąsowski, Artur Dunicz, Bogdan Mucha, Tomasz Pietrzyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group