Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 648
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: GCKiS się pochwaliło

Środa, 19 czerwca 2024, 13:23
Autor: red
Żarów: GCKiS się pochwaliło
Fot. UM Żarów
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie podczas wernisażu zaprezentowało dorobek artystyczny swoich utalentowanych podopiecznych, którzy na co dzień uczęszczają na zajęcia pracowni plastycznej i ceramicznej.

Swoją twórczość podczas spotkania przedstawili uczestnicy zajęć: dzieci, młodzież i dorośli. To był prawdziwy wernisaż małych dzieł sztuki. Spotkanie, które odbyło się z okazji zakończenia roku szkolnego zgromadziło w GCKiS w Żarowie mnóstwo uczestników, ale także rodziców, dziadków, opiekunów i miłośników tych dziedzin artystycznych. I nic dziwnego, było co oglądać.

Wszyscy artyści za udział w zajęciach pracowni plastycznej oraz ceramicznej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Uczestników nagradzali burmistrz Przemysław Sikora oraz dyrektor GCKiS Tomasz Pietrzyk wraz z zastępcą dyrektora Anną Suchodolską. Podczas wernisażu podziękowaliśmy także prowadzącym zajęcia Paniom Elżbiecie Kulas oraz Magdalenie Sienickiej.

Teraz przed podopiecznymi pracowni GCKiS w Żarowie zasłużona przerwa wakacyjna, ale już od września nasi młodzi artyści znów zasiądą w pracowniach, aby robić, to co kochają najbardziej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group