Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Gmina Żarów "Samorządem przyjaznym Rodzinie"

Niedziela, 3 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Gmina Żarów "Samorządem przyjaznym Rodzinie"
Fot. www.um.zarow.pl
Gmina Żarów otrzymała certyfikat "Samorząd Przyjazny Rodzinie", co oznacza, że należy do grona samorządów aktywnie zaangażowanych w Ogólnopolską Kampanię "Postaw na rodzinę" 2015.

W liście otrzymanym od Krakowskiej Akademii Profilaktyki czytamy:

Z ogromną przyjemnością przekazujemy certyfikat potwierdzający Państwa aktywny udział w kampanii "Postaw na rodzinę" 2015. Cieszymy się, że znaleźli się Państwo w zaszczytnym gronie Samorządów Przyjaznych Rodzinie. Proszę przyjąć serdeczne gratulacje!

Uczestnictwo w kampanii to najlepszy wyraz troski gminy o wychowanie przyszłych pokoleń. Podobnie jak Państwo wierzymy, że wspieranie wychowawczej roli rodziny to najlepsza i najskuteczniejsza profilaktyka. Jesteśmy dumni, że nasze materiały pomagają Państwu w działaniu! Wspólnie z Państwem i wieloma innymi samorządami od lat realizujemy kampanię "Postaw na Rodzinę". Promujemy solidarność międzypokoleniową, pomagamy budować prawidłowe relacje między dziećmi i rodzicami oraz zachęcamy do wspólnego spędzania czasu. Jesteśmy przekonani, że dzieci, które wynoszą z domu właściwe wzorce, są znacznie mniej skłonne do sięgania po używki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group