Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Gminne Spotkanie Noworoczne w Roztoce

Środa, 4 stycznia 2017, 14:54
Aktualizacja: 16:57
Autor: red
Roztoka: Gminne Spotkanie Noworoczne w Roztoce
Fot. UG Dobromierz
Zgodnie z tradycją przyjętą w gminie Dobromierz, wójt Jerzy Ulbin wraz przewodniczącą Rady Gminy Aleksandrą Luks, 29 grudnia 2016 r., gościli na Spotkaniu Noworocznym w Roztoce samorządowców.

Gościli Romana Szełemeja - prezydenta Wałbrzycha, Zbigniewa Suchytę - burmistrza Strzegomia, Teresę Olkiewicz - wójta gminy Udanin, Władysława Gołębiowskiego - wójta gminy Marcinowice, a także starostę powiatu świdnickiego - Piotra Fedorowicza, radnych powiatowych: Violettę Chorąży, Pawła Ozgę i Edmunda Staniewskiego, ks. Andrzeja Walerowskiego oraz radnych, sołtysów, kierowników i pracowników gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawicieli kół gospodyń wiejskich, ochotniczych straży pożarnych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, rolników. Spotkanie było doskonałą okazją do wzajemnego podziękowania za współpracę w mijającym roku oraz do złożenia życzeń wszelkiej pomyślności w roku 2017.

Wójt Jerzy Ulbin w swoim przemówieniu, wzbogaconym o film podsumowujący półmetek kadencji, przedstawił najważniejsze osiągnięcia ubiegłego roku. Zaznaczył, że priorytetowym zadaniem jest stałe podnoszenie standardów życia mieszkańców.

Na przybyłych gości czekała niespodzianka, mini koncert kolęd i świątecznych pastorałek w wykonaniu Piotra Maciejczuka i Marcina Goławskiego z Dobromierza.

Następnie, wójt Jerzy Ulbin wspólnie z przewodniczącą Aleksandrą Luks złożyli wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia, by kolejny rok był czasem zrealizowanych zamierzeń i spełnienia planów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym i aby nigdy nie zabrakło zapału do wspólnej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Po oficjalnych wystąpieniach wzniesiono noworoczny toast.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy uroczystości otrzymali w prezencie pierniki z herbem gminy wraz z Biuletynem, podsumowującym półmetek kadencji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group