• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 11:27
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 776
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Gola Świdnicka i Roztoka wciąż nie do zatrzymania

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 9 września 2013, 23:05
Aktualizacja: 23:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Świetnie spisuje się beniaminek klasy A LKS Gola Świdnicka. Drużyna występująca w grupie I klasy A zapisała ostatnio na swoim koncie piąte ligowe zwycięstwo. Takim samym dorobkiem może pochwalić się Granit Roztoka walczący o punkty w grupie I.

5. kolejka klasy A - grupa I
KS Walim - Górnik Boguszów-Gorce 3:1
Unia Jaroszów - Sudety Dziećmorowice 2:3
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice 4:1
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków 0:0
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 2:1
Tęcza Bolesławice - Granit Roztoka 0:2
Nysa Kłaczyna - Zdrój Jedlina Zdrój 1:2
Włókniarz Głuszyca - Zieloni Mrowiny 4:0

Tabela:
1. Granit Roztoka-----------5 - 15 - 13-4
2. Sudety Dziećmorowice--5 - 12 - 20-6
3. Zdrój Jedlina Zdrój-------5 - 12 - 13-7
4. Czarni Wałbrzych--------5 - 9 - 10-12
5. Tęcza Bolesławice--------5 - 9 - 9-8
6. Włókniarz Głuszyca------5 - 9 - 10-9
7. Wenus Nowice------------5 - 9 - 15-9
8. Grom Witków--------------5 - 8 - 11-6
9. Gwarek Wałbrzych-------5 - 7 - 10-6
10. Orzeł Mieroszów--------5 - 7 - 11-12
11. Unia Jaroszów-----------5 - 6 - 6-8
12. KS Walim-----------------5 - 5 - 10-16
13. Górnik Boguszów-G.----5 - 3 - 5-19
14. Zieloni Mrowiny----------5 - 2 - 5-15
15. Cukrownik Pszenno-----5 - 1 - 5-10
16. Nysa Kłaczyna-----------5 - 1 - 3-9

5. kolejka klasy A - grupa II
Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 3:1
LKS Gola Świdnicka - Rawa Boleścin 3:1
Płomień Makowice - Niemczanka Niemcza 1:2
Zieloni Łagiewniki - Boxmet Piskorzów 4:0
Skałki Stolec - Błękitni Owiesno 7:0
Delta Słupice - Zgoda Grodziszcze 6:2
Czarni Sieniawka - Tarnovia Tarnów 2:3
Polonia Ząbkowice Śląskie - Koliber Uciechów 4:1

Tabela:
1. Polonia Ząbkowice Śl.---5 - 15 - 19-4
2. LKS Gola Świdnicka------5 - 15 - 16-5
3. Niemczanka Niemcza----5 - 12 - 11-8
4. Płomień Makowice-------5 - 12 - 16-10
5. Tarnovia Tarnów---------5 - 9 - 11-15
6. Delta Słupice-------------5 - 9 - 13-9
7. Zieloni Łagiewniki--------5 - 8 - 14-10
8. Ślęża Ciepłowody--------5 - 7 - 7-8
9. Skałki Stolec--------------5 - 6 - 17-9
10. Czarni Sieniawka-------5 - 6 - 7-12
11. Rawa Boleścin----------5 - 5 - 16-16
12. Zgoda Grodziszcze-----5 - 4 - 9-14
13. Koliber Uciechów-------5 - 4 - 5-11
14. Boxmet Piskorzów------5 - 2 - 8-17
15. Wieża Rudnica----------5 - 1 - 11-19
16. Błękitni Owiesno--------5 - 0 - 9-22

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group