Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1353
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świat: GOOGLE obala ChatGPT!

Poniedziałek, 22 maja 2023, 0:39
Aktualizacja: 0:40
Autor: Damian Olszewski – Praktycznie o pieniądzach
Rywalizacja między gigantami technologicznymi nabiera tempa. Dzisiejszy odcinek poświęcony jest zaciętemu wyścigowi o tytuł lidera w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) pomiędzy Google a Microsoftem. Bierzemy pod lupę najnowsze osiągnięcia obu firm, aby odpowiedzieć na pytanie: kto ma większe szanse na wygraną?

Rozważamy potencjał ChatGPT - rozwijanego przez OpenAI we współpracy z Microsoftem. Ten zaawansowany model konwersacyjny zrewolucjonizował już sposób, w jaki komunikujemy się z maszynami. Ale Google nie zostaje w tyle. Zobaczcie, jak nowy model językowy PALM 2, ulepszający bota BARDa, zdobywa uznanie na całym świecie i wywołuje entuzjazm na konferencjach AI.

Ale co to wszystko oznacza dla klasycznych usług, takich jak Gmail czy Mapy Google? Jak te platformy mogą ewoluować dzięki integracji z AI? I jakie korzyści przyniesie to użytkownikom na całym świecie?

Zbadamy, jak daleko posunęła się sztuczna inteligencja, jakie możliwości stwarza ona teraz i jak Google próbuje nadrobić dystans do ChatGPT i Microsoftu. Spróbujemy przewidzieć, kto ostatecznie wygra ten wyścig i jakie korzyści przyniesie to nam, jako użytkownikom i konsumentom technologii.

Jeżeli jesteś ciekaw najnowszych trendów w dziedzinie sztucznej inteligencji, chcesz zrozumieć dynamikę rywalizacji między Google a Microsoftem i dowiedzieć się, jakie korzyści może Ci to przynieść, to ten odcinek jest dla Ciebie! Nie przegap najnowszych informacji z frontu AI - zasubskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco!"

Google, Microsoft, OpenAI, ChatGPT, PALM 2, BARD, Gmail, Mapy Google, sztuczna inteligencja, AI, rywalizacja, przewaga technologiczna, wyścig AI, korzyści AI, Wojna AI, A.I.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group