Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1063
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Gra terenowa

Poniedziałek, 7 października 2019, 17:03
Autor: red
Gmina Świdnica: Gra terenowa
Fot. Gmina Świdnica
Już niebawem w gminie Świdnica powstaną dwa nowe questy, o Lubachowie i Grodziszczu. QUEST to edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania!

Podczas narady w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie mieszkańcy długo dyskutowali nad tematyką gry i trasą jej przebiegu przez miejscowość, tak by pokazać najciekawsze zakątki Lubachowa. Nie obyło się bez wizji terenowej, która zakończyła się na zaporze wodnej w Lubachowie. Jeszcze w październiku gra będzie dostępna dla turystów korzystających z usług Schroniska Młodzieżowego jak i zainteresowanych questowiczów i mieszkańców regionu.

Nowe questy powstaną dzięki realizacji projektu pn. “QUESTING-Odkrywamy tajemnice naszego region”, współfinansowanego przez Zarząd Powiatu Świdnickiego. Na ten cel Stowarzyszenie Sztafeta Pokoleń z Grodziszcza pozyskało dotację w wysokości 2500 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 4780 zł.

QUESTY - Wyprawy Odkrywców są doskonałym sposobem na promocję regionu, a jedną z ich zalet jest fakt, że można z nich korzystać przy użyciu interaktywnej aplikacji mobilnej na smartfony i tablety. Na portalu www.questy.com.pl jest już blisko 200 sprawdzonych i działających questów. Serdecznie zapraszamy do odkrywania tajemnic

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group