Czytających: 1664

klasa okręgowa: Grad goli w spotkaniach z udziałem naszych zespołów

Niedziela, 25 marca 2012, 3:16
Aktualizacja: 3:19
Za nami pierwsze cztery mecze inaugurujące wiosenne rozgrywki w piłkarskiej klasie okręgowej.

Victoria Świebodzice pewnie pokonała 4:1 Kryształ Stronie Śląskie. Hat-trickiem w tym pojedynku popisał się Werner, do siatki przyjezdnych trafił ponadto Dolecki

Skład Victorii: Osóbka, Błaszczak (85’ Zapała), Lehner, Szczepański (51’ Dolecki), Gromniak, Lewandowski, Dudek, Borgoń (66’ Bodio), Borkowski (81’ Szklarz), Traczykowski, Werner

Komplet punktów do swojego dorobku dopisali także zawodnicy beniaminka rozgrywek LKS-u Bystrzyca Górna, którzy gładko pokonali na wyjeździe Pogoń Pieszyce w stosunku 5:1. Dwie bramki dla zwycięzców strzelił wprowadzony po godzinie gry Kuczmajewski, po trafieniu zaliczyli także: Łysoń, Somala, Sajdak.

Skład LKS-u: Bielak, Klemiński (45’ Klag), K. Szewczyk, W. Szewczyk, Niedziałkowski, Żegadło, Sajdak, Somala (80’ Leśniak), Konefał (75’ Łazarczyk), Ciuba, Łysoń (60’ Kuczmajewski)

Do Witkowa z kolei przyjechał wicelider okręgówki Piast Nowa Ruda. W spotkaniu padło aż osiem goli, skończyło się wynikiem 4:4 i podziałem punktów. Grom był bardzo blisko zwycięstwa, w 33. minucie gospodarze prowadzili już 2:0 po bramkach Łukasza Cegielskiego i Przemysława Kloca, a w 63. minucie było 4:2 (Łukasz Cegielski 44’, Liszka 63’). Rywale zdołali jednak wyrównać strzelając wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry.

Skład Gromu: Iwaniczuk, Solarz, Piech, M. Cegielski, Żołnierek (66' Prymula), Szuba (85' Spłocharski), Ł. Cegielski, A. Kloc, Krzysztań (62' Oracz), P. Kloc, Liszka